Hanafy Kalıcı Makyaj Pigmentleri & Boyaları Türkiye’de Satılıyor mu?

Kadınların dudak, göz ve kaş bölgesindeki derilerin altına özel kalıcı makyaj boyalarının enjekte edilmesiyle gerçekleştirilen ve özel tekniğe göre uygulanan işlemlerin genel ismi kalıcı makyaj uygulamasıdır. Günümüzde işine değer veren, müşterilerinin geri dönüşüne önem veren, kaliteden taviz vermeyen güzellik merkezlerinin ve kalıcı makyaj uzmanlarının, kalıcı makyaj boyası konusundaki tercihleri belli başlı birkaç marka üzerinde yoğunlaşmıştır.

Avrupa’nın pek çok ülkesinde profesyonellerin tercihi olan Hanafy kalıcı makyaj pigmenti çeşitlerine Türkiye’den ulaşılıp ulaşılamadığı konusu sıklıkla merak edilen konuların başında gelmektedir. Bunun cevabını vermemiz gerekirse; Rusya menşeli olan ve özellikle Rusya’daki kadınların her zaman bakımlı ve çekici görünmesinde büyük katkısı olan Hanafy pigment çeşitlerinin Türkiye’de satışının yapıldığını söyleyebiliriz. 

Hanafy Pigmentler Nelerdir? 

Profesyonellerin öncelikli tercihi olan Hanafy kalıcı makyaj boyası çeşitlerini Hanafy dudak pigmenti, Hanafy göz pigmenti, Hanafy kaş pigmenti ve Hanafy kaş-göz pigmenti olarak sınıflandırabiliriz. 

Hanafy dudak pigmenti çeşitleri arasında mercan, gül, şeftali, kiraz, çilek, ahududu, kızılcık, kırmızı toprak ve yumuşak bej bulunmaktadır. Hanafy dudak pigmentleri içinde No-1 Coral yani Mercan’dır. Kırmızıya dönmeyen zengin sıcak pembe alt tonları içeren Coral, özellikle damarlı soğuk dudaklarda başta olmak üzere somon renklerinin yumuşaklığını ve natürel sonuçları elde etmek isteyenlerin tercihi olmaktadır. 

Hanafy eyeliner pigmenti çeşitleri içinde yer alan Hanafy Deep Black pigment, derin doymuş siyah, klasik eyeliner için ideal bir renk olarak görülmektedir.

Hanafy kaş pigmenti sınıfına bakıldığında bizi golden blonde, dark blonde, milk chocolate, dark brunette, black brown, super brown gibi renkleri içeren oldukça geniş bir renk skalası karşılamaktadır. İlk sıradaki Hanafy Golden Blonde pigmenti, altın buğday rengidir. Paletteki en hafif olan sarı bir taban üzerindeki pigmenttir. Soluk tenli ve açık renkli gözlü doğal sarışınlar için en uygun pigmentlerin başında gelmektedir.

Hanafy Kalıcı Makyaj Boyaları Nereden Alınır?

Profesyonel kalıcı makyaj uzmanlarının tercih ettiği Hanafy pigment çeşitleri artık kalicimakyajurunleri.net güvencesiyle kalicimakyajurunleri.net online satış mağazasında satılmaktadır. Pigment yoğunluğu muazzam tüm Hanafy kalıcı makyaj boyası çeşitlerini kalicimakyajurunleri.net üzerinden inceleyebilir, siparişlerinizi güvenle verebilirsiniz.